Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/morska/public_html/engine/classes/mysql.class.php on line 168 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/morska/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/morska/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/morska/public_html/engine/modules/static.php on line 143 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/morska/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/morska/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 77 baza »
 
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/

baza

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi życia i funkcjonowania Internatu przy Zespole Szkół Morskich w Darłowie.

Mirosław Szejna - Kierownik Internatu.

 

Internat – dane adresowe

adres: 76-150 DARŁOWO ul. S. Żeromskiego 25
e- mail: mirinternat@wp.pl
telefony: 94 314 26 94, 793 915 922 

konto: 76 8566 0003 0000 8963 2000 0001

Kadra pedagogiczna

mgr Mirosław Szejna - Kierownik Internatu

mgr Dominika Lesner -- wychowawca gr.1

mgr Marek Rydzkowski - wychowawca gr.2

mgr Sylwia Balcerzak – wychowawca gr.3  

mgr Justyna Wierszel-Kosacka - wychowawca gr.4

mgr Monika Pakmur - wychowawca gr.5

mgr Urszula Kozłowska - wychowawca

mgr Robert Gorgol – wychowawca

mgr Beata Dądera - wychowawca

mgr Marzenna Starzyńska - wychowawca 

mgr Adriana Staniszewska - wychowawca

mgr Arkadiusz Płóciennik - wychowawca

mgr Norbert Dądera- wychowawca

mgr Sylwia Glinka - wychowawca

mgr Alicja Balcerzak – wychowawca

mgr Katarzyna Siadaczka  - wychowawca

mgr Marta Szejna  - asystent wychowawcy

 

Informacje ogólne

Internat Zespołu Szkół Morskich w Darłowie znajduje się przy ulicy Stefana Żeromskiego 25, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego oraz centrum miasta.

W związku z rosnącym zainteresowaniem ZSM oraz zwiększającą się liczbą mieszkańców internatu na rok szkolny 2016/2017 przygotowaliśmy łącznie 78 pokoi 2,3 i 4 osobowych.

Mieszkańcy internatu mają do dyspozycji:

 • w pełni wyposażoną kuchnię uczniowską,
 •  trzy świetlice grupowe , w których odbywają się zajęcia dodatkowe. Świetlice są miejscem, w którym wychowankowie mogą się uczyć i relaksować. Każda z świetlic wyposażona jest w telewizor.
 •  świetlicę rekreacyjną z salą telewizyjną oraz stołami bilardowymi,
 • siłownię kulturystyczną z urządzeniami dla kobiet i mężczyzn,
 •  salę muzyczną,
 •  bezprzewodową sieć internetową.

Zasady zakwaterowania
Uczniowie klas pierwszych są zakwaterowywani w internacie po przyjęciu do szkoły i wyrażeniu chęci zamieszkania w internacie. Uczniowie klas starszych otrzymują miejsce w internacie na kolejny rok po uprzednim złożeniu podania. O przyjęciu do internatu na rok następny decyduje Rada Wychowawców. Podania rozpatrywane są przed zakończeniem roku szkolnego.

Opłata za internat wynosi w tym roku szkolnym 85 złotych.  Cena nie obejmuje kosztów wyżywienia.

Uczeń zobowiązany jest do wykupienia jednego posiłku (obiadu) . W budynku internatu  działa stołówka, która oferuje całodzienne wyżywienie. Uczeń samodzielnie decyduje, o miejscu, w którym wykupi abonament na posiłek. Na terenie miasta Darłowa funkcjonuje kilka stołówek.


 Zajęcia dodatkowe


Konsultacje przedmiotowe

W internacie odbywają  się  zajęcia dodatkowe z następujących przedmiotów : matematyka, fizyka, język angielski,  język niemiecki, przedmioty zawodowe, które prowadzone są przez nauczycieli w/w przedmiotów pracujących w internacie. Zajęcia są bezpłatne.

Sekcja muzyczna

Bardzo prężnie działa sekcja muzyczna. Pod okiem instruktorów wychowankowie doskonalą swoje umiejętności gry na instrumentach i poznają różnorodne formy muzyczne. Kilka razy w roku w świetlicy głównej organizowane są imprezy kulturalne dla młodzieży szkolnej i zaproszonych gości. Wszystkich ciekawych twórczości naszych wychowanków zapraszamy do  odwiedzenia  stron:

https://www.facebook.com/niezbednybalast/ 

 

https://www.youtube.com/watch?v=4oXOYeJzKcI

https://www.youtube.com/watch?v=gPL--qacjMs

 

 Siłownia internacka

Trzy razy w tygodniu odbywają się zajęcia w siłowni internackiej. Prowadzone są pod okiem instruktora – nauczyciela wychowania fizycznego. Trwają 1,5 godziny.

Warsztaty, konkursy, akcje.

W internacie organizowane są zajęcia plastyczne, warsztaty umiejętności społecznych, zawody gry w bilard, prowadzone jest „Koło szachowe”. Wychowankowie biorą udział w akcjach charytatywnych, udzielają się jako wolontariusze.

 Samorząd uczniowski

Uczniów zamieszkałych w internacie reprezentuje Samorząd Uczniowski, który  ma prawo do przedstawiania wniosków i opinii dotyczących wszystkich spraw internackich, w tym organizacji imprez uczniowskich, wyjść do kina, wycieczek.

Dla zapoznanie się z tym co na bieżąco dzieje się w internacie zapraszamy na stronę internetową www.zsm.darlowo.pl zakładka internat – Aktualności.

Wasza opinia jest ważna.

Każdego roku przeprowadzane są wśród uczniów ankiety  dotyczące między innymi  bezpieczeństwa  w internacie, organizacji czasu wolnego, zajęć dodatkowych.

 

 

ZAPRASZAMY DO GALERII


Adresy

  Zespół Szkół Morskich w Darłowie
  Ul. Szpitalna 1 76-150 Darłowo
  sekretariat@zsm.darlowo.pl
  tel/fax (+48) 94 314 2426
  Pozostałe adresy

LICZNIKI

Wejść na stronę:
Osób online:

^