Grono Pedagogiczne

Miszke Magdalena Dyrektor szkoły
Balcerzak Bogdan Wicedyrektor szkoły
Górska-Biela Angelika Wicedyrektor szkoły
Kopiński Mirosław Kierownik warsztatów
Szejna Mirosław Kierownik internatu
Balcerzak Alicja Wychowawca w internacie
Balcerzak Sylwia nauczyciel geografii, wychowania fizycznego
Basarab Damian nauczyciel religii
Ciunowicz Krzysztof nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych
Czajkowski Andrzej nauczyciel informatyki
Dądera Beata Wychowawca w internacie
Dądera Norbert nauczyciel fizyki
Domżałowicz Alina nauczyciel języka angielskiego
Glinka Andrzej nauczyciel wychowania fizycznego, samoobrony
Glinka Sylwia Wychowawca w internacie
Głodowski Łukasz nauczyciel przedmiotów zawodowych nawigacyjnych
Gorgol Robert nauczyciel przedmiotów zawodowych hotelarskich
Grodzki Tomasz nauczyciel wychowania fizycznego
Grońska Justyna nauczyciel języka angielskiego, urlop macierzyński
Groński Jerzy nauczyciel praktycznej nauki zawodu
Hamerling Maria nauczyciel bibliotekarz
Idasiak Anna nauczyciel języka polskiego
Jastrzębska Dorota nauczyciel języka angielskiego
Jaźwiński Błażej nauczyciel praktycznej nauki zawodu
Jaźwiński Piotr nauczyciel matematyki
Juszczyk Elżbieta nauczyciel wiedzy o kulturze
Kaczanowicz Mikołaj nauczyciel ochrony granic państwa
Kałużna Beata nauczyciel geografii
Kamecka Emilia nauczyciel przedmiotów zawodowych hotelarskich
Kolańska Monika nauczyciel języka angielskiego
Kolasińska-Czywil Patrycja nauczyciel matematyki
Kosowska Monika nauczyciel biologii
Kowal Andrzej nauczyciel praktycznej nauki zawodu
Kozłowska Urszula nauczyciel przedmiotów zawodowych hotelarskich
Kruszewska Monika nauczyciel języka polskiego, historii
Kuc Michał nauczyciel historii
Kuchmacz Justyna pedagog
Lesner  Dominika Wychowawca w internacie
Lupke Agnieszka nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych
Łuczków Andrzej nauczyciel wychowania fizycznego
Mazepa Monika nauczyciel jezyka angielskiego
Mickiewicz Agnieszka nauczyciel przedmiotów zawodowych hotelarskich
Noworolnik Henryk nauczyciel przedmiotów zawodowych nawigacyjnych
Pakmur Monika Wychowawca w internacie
Perka Kamila nauczyciel matematyki
Petryk Roman nauczyciel praktycznej nauki zawodu
Płóciennik Arkadiusz Wychowawca w internacie
Rosenkiewicz Jan
Rydzkowski Marek Wychowawca w internacie
Rygiel Jacek nauczyciel przedmiotów zawodowych nawigacyjnych
Rynkowska Anita nauczyciel języka angielskiego, hiszpańskiego
Schlegel  –  Chmielnicka Agnieszka nauczyciel języka niemieckiego
Siadaczka Katarzyna Wychowawca w internacie
Staniszewska Adriana nauczyciel języka niemieckiego, etyki
Starzyńska Marzena Wychowawca w internacie
Szczupaczyński Kamil nauczyciel religii
Szymańska Mirosława nauczyciel chemii
Świątek Jerzy nauczyciel praktycznej nauki zawodu
Tałanda Waldemar nauczyciel języka angielskiego
Tepurska Justyna nauczyciel wychowania fizycznego
Wierszel – Kosacka Justyna Wychowawca w internacie
Wierzbicka Dominika nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych
Witkowska Joanna nauczyciel jezyka polskiego
Zawierowski Jacek nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych
Zelma-Kisielowska Stella nauczyciel przedmiotów zawodowych nawigacyjnych

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich