Dzisiejsza akcja krwiodawstwa w autobusie z Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie była strzałem w dziesiątkę. Przybyły 43 osoby, z czego 33 podzieliły się cennym darem. Dziękujemy za dziś i do zobaczenia na kolejnych akcjach w nowym roku szkolnym. Ten rok zamykamy 4 udanymi akcjami i prawie 60 litrami oddanej krwi.