Poprzedni
Następne

Dzień Ziemi

Z okazji Dnia Ziemi, tradycyjnie wysprzątaliśmy park obok szkoły. Niestrudzeni uczniowie klas 3la, 2la, 3a LO oraz 2b hum dzielnie przedzierali się przez trawy i gąszcza, aby było nam przyjemniej w drodze do szkoły. Dbajmy o ten nasz kawałek planety

Wydarzenia

ZSM Sekretariat