Warsztaty „Jak zdobywaliśmy Pomorze”

Młodzież Zespołu Szkół Morskich wzięła udział w przedsięwzięciu realizowanym w ramach projektu „Wyjście z klasą”. Uczniowie uczestniczyli w warsztacie „Jak zdobywaliśmy Pomorze”, obejrzeli monodram „Diwa” oraz wzięli udział w koncercie profilaktycznym. Wydarzenie zostało zorganizowane przez pracowników Darłowskiego Ośrodka Kultury, którym serdecznie dziękuj

Wydarzenia

ZSM Sekretariat