



20 marca w Delegaturze Kuratorium Oświaty w Koszalinie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendium Ministra Edukacji Narodowej.
85 uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, otrzymało to wyjątkowe wyróżnienie z rąk wicekurator oświaty Pani Agnieszki Mackojć oraz wicewojewody zachodniopomorskiego Pana Bartosza Bożyńskiego.
W naszej szkole stypendia odebrali Kiril Avramenko i Krystian Piórecki.
Serdecznie gratulujemy!